O nas

SEMO Polska TRADE Sp. z o.o. jest wyłacznym przedstawicielem oraz generalnym Dystrybutorem firmy SOLCA S.R.L , oraz marki IODICA.

Oferta SEMO Polska TRADE Sp. z o.o. obejmuje między innymi , suplementy diety, oraz dystrybucja koncentratu Jodu w formie płynnej oraz sypkiej dla potrzeb przemysłu spożywczego.

Wszystkie nasze produkty są z zawartością naturalnego koncentratu Jodu, oraz innych naturalnych składników mineralnych.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz w 100% naturalne.

PROJEKT IODICA
Jest ciągłym łączeniem wysiłków na rzecz wykorzystania bogactwa natury z przeszłością dla przyszłych pokoleń na czysto naturalnej podstawie bez wprowadzania chemikaliów.
Łączy ludzi, firmy, kraje i kontynenty wyłącznie w celu zachowania zdrowego świata i życia na nim dla przyszłych pokoleń, bez względu na kolor skóry, rasę i status społeczny.
Reprezentuje skuteczne i naturalne rozwiązania zapewniające organizmowi wystarczającą i kontrolowaną ilość jodu i minerałów w biologicznie naturalnej postaci.

 

Iodica

Koncentrat naturalnego JODU pochodzi ze zrodla w Czechach, tam jest wydobywany z glebokosci okolo 800m, nie skażony cywilizacją. Jod jest rozpuszczony naturalnie w wodzie wraz z innymi mineralami takimi jak magnez, wapń, potas, sód, jest to nautralny produkt wytwarzanymi przez firmę SOLCA S.R.L. i dystrybułowane przez firmę SEMO POLSKA TRADE Sp. zo.o. którą założono w celu pomocy w ogólnoświatowym problemie z deficytem jodu. Wizja firmy opiera się na trzech podstawowych filarach: tworzeniu wsparcia zdrowia, eliminacja deficytu jodu oraz poprawa stanu zdrowia ludności. Miasto Solca leży w Czechach nad rzeką Olzą i jest jednocześnie stolicą powiatu Karwina. Nieopodal tego miasta przez wiele stuleci występowało rzadkie naturalne źródło jodu. Powstało z prehistorycznych mórz, których pozostałości zaległy w fałdach Ziemi. Jod pierwotnie był wykorzystywany do wydobywania soli. Po pewnym czasie produkcja została wstrzymana aż do 1912 roku, w którym to ponownie zaczęto wydobycie. W 1926 roku oczyszczony jod zaczęto wykorzystywać do leczenia w uzdrowiskach. Obecnie firma SOLCA S.R.L  podąża za tradycją korzystania z tych naturalnych źródeł. Jod marki Iodica jest odzyskiwany nowoczesną i ekologiczną technologią, która zapewnia maksymalną ochronę jej naturalnego charakteru.

 zapraszamy kontrahentów zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

SEMO POLSKA TRADE Sp. z o.o.
KRS 0000769669
NIP 5252778658

Siedziba :

ul. Nowolipie 17B lok. 9
00-150 Warszawa

Kontakt:

     Tel.+48  795335537
E-mail   semo@semopolska.pl
            www.semopolska.pl

 

©SEMO - All Rights Reserved.