Iodica
Cena
Język
  • Polski
  • English
  • Russian
Waluta

O nas

IODICA WORLD Sp. z o.o. 

Jesteśmy producentem suplementu diety marki IODICA.

Oferta IODICA WORLD Sp. z o.o. obejmuje między innymi, suplementy diety, oraz dystrybucję koncentratu Jodu w formie płynnej i sypkiej dla potrzeb przemysłu spożywczego.

Wszystkie nasze produkty  zawierają naturalny koncentrat Jodu, oraz inne naturalne składniki mineralne.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz  100% naturalne.

IODICA WOLRD Sp. zo.o. jest jedynym aktywnym dysponentem źródła IODICA-SENOV w Czechach mającym do niego stały dostęp.

Koncentrat konfekcjonowany pod marką IODICA jest na bieżąco wydobywany i poddawany stale badaniom.

 

 

Iodica

Koncentrat naturalnego JODU pochodzi ze źródła w Czechach, jest wydobywany z głębokości okolo 329m, bez dostępu środowiska zewnętrznego . Jod jest rozpuszczony naturalnie w wodzie wraz z innymi minerałami takimi jak magnez, wapń, potas, sód, selen, bor, cynk, srebro, miedź, żelazo, które stanowią tło biologiczne. Jest to naturalny produkt wydobywany i rozlewany przez 

IODICA WORLD  Sp z o.o., którą założono z myślą  pomocy w rozwiązaniu ogólnoświatowego problemu  deficytu jodu. Wizja firmy opiera się na trzech podstawowych filarach: krzewienie wiedzy o jodzie, eliminacja deficytu jodu oraz poprawa stanu zdrowia ludności.  Nieopodal tego miasta przez wiele stuleci występowało rzadkie naturalne źródło jodu. Powstało z prehistorycznych mórz, których pozostałości zaległy w fałdach Ziemi.  Jod marki IODICA jest pozyskiwany nowoczesną i ekologiczną technologią, która zapewnia maksymalną ochronę jej naturalnego charakteru bez degradacji środkowiska naturalnego.

zapraszamy kontrahentów zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

ZAKAZ KOPIOWANIA

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.iodica.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw autorskich do umieszczonych na stronie materiałów jest

IODICA WORLD  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Solidarności 101/23.

Właściciel zastrzega w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.iodica.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu.

Kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie grafik, filmów, projektów, treści, szaty graficznej itp., zarówno w całości jak i fragmentaryczne zabronione jest pod groźbą sankcji prawnych.