Iodica
Cena
Język
  • Polski
  • English
  • Russian
Waluta

O nas

SEMO Polska TRADE Sp. z o.o. 

jesteśmy wyłącznym przedstawicielem, generalnym Dystrybutorem firmy SOLCA S.R.L,  oraz marki IODICA.

Oferta SEMO Polska TRADE Sp. z o.o. obejmuje między innymi, suplementy diety, oraz dystrybucję koncentratu Jodu w formie płynnej i sypkiej dla potrzeb przemysłu spożywczego.

Wszystkie nasze produkty  zawierają naturalny koncentrat Jodu, oraz inne naturalne składniki mineralne.

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz  100% naturalne.

 

Iodica

Koncentrat naturalnego JODU pochodzi ze źródła w Czechach, jest wydobywany z głębokości okolo 800m, nie skażony cywilizacją. Jod jest rozpuszczony naturalnie w wodzie wraz z innymi minerałami takimi jak magnez, wapń, potas, sód, selen, bor, cynk, srebro, miedź, żelazo, które stanowią tło biologiczne. Jest to nautralny produkt wydobywany i rozlewany przez spółkę SOLCA S.R.L. i dystrybułowany przez firmę SEMO POLSKA TRADE Sp. zo.o. którą założono z myślą  pomocy w rozwiązaniu ogólnoświatowego problemu  deficytu jodu. Wizja firmy opiera się na trzech podstawowych filarach: krzewienie wiedzy o jodzie, eliminacja deficytu jodu oraz poprawa stanu zdrowia ludności. Miasto Solca leży w Czechach nad rzeką Olzą i jest jednocześnie stolicą powiatu Karwina. Nieopodal tego miasta przez wiele stuleci występowało rzadkie naturalne źródło jodu. Powstało z prehistorycznych mórz, których pozostałości zaległy w fałdach Ziemi. Jod pierwotnie był wykorzystywany do wydobywania soli. Po pewnym czasie produkcja została wstrzymana aż do 1912 roku, w którym to ponownie zaczęto wydobycie. W 1926 roku oczyszczony jod zaczęto wykorzystywać do leczenia w uzdrowiskach. Obecnie firma SOLCA S.R.L  podąża za tradycją korzystania z tych naturalnych źródeł. Jod marki Iodica jest pozyskiwany nowoczesną i ekologiczną technologią, która zapewnia maksymalną ochronę jej naturalnego charakteru.

zapraszamy kontrahentów zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

ZAKAZ KOPIOWANIA

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.iodica.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw autorskich do umieszczonych na stronie materiałów jest SEMO POLSKA TRADE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Solidarności 101/23.

Właściciel zastrzega w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.iodica.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu.

Kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie grafik, filmów,projektów, treści, szaty graficznej itp., zarówno w całości jak i fragmentaryczne zabronione jest pod groźbą sankcji prawnych.